У Тернополі серйозно взялися за стихійну торгівлю

OLYMPUS DIGITAL CAMERAРішенням виконавчого комітету міської ради постановлено негайно ліквідувати стихійну торгівлю у Тернополі. Продавців «з городу» упродовж усього дня «просили» покинути насиджені роками місця уздовж тротуару по вул. Живова.

 

Раніше через надзвичайну залюдненість вказаного пішохідного напрямку стихійні торгівці, займаючи товаром мало не половину проходу, значно ускладнювали рух. У час пік із продуктами у руках надзвичайно складно без втрат проминути відрізок між продуктовим ринком та «Збручем». Восьмого ж серпня через офіційну заборону шлях виявився достатньо просторим. Лиш де-не-де можна було угледіти літню пані, що із пересторогою озираючись довкола, розкладає на асфальті скляночки із горохом чи то мішечки із творогом. Проте не минає й десяти хвилин, як до жінки уже поспішають двоє кремезних молодиків у світлих сорочках із рішучими обличчями – так звані робочі групи, завданням яких є ліквідувати незаконну торгівлю на тротуарі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Бабцю, вам допомогти, чи самі приберете торгівлю?» – звертається працівник муніципальної поліції до жіночки, що уже поспіхом починає пакувати свої в’язочки до торбинки. Проте трапляються й такі торговці, яким і справді доводиться мало не допомагати, адже ті одразу починають відстоювати своє примарне право розкладати овочі та молоко посеред тротуару, зсилаючись на безробіття/низьку пенсію/відсутню зарплату/дорогий бензин/підвищення курсу долара. Проте насправді торгівців не змушують відмовитися від джерела заробітку, їх просять переміститися у зону, де така торгівля є дозволеною – для продажу городини та іншої сільськогосподарської продукції відведено кілька рядів на початку ринку «за сіткою».

 

 

Анна Маркевич, Тернопільська ЛипаКоментарі закриті.