У Тернополі перинатальний центр планують відкрити вже восени

Уже восени цього року у Тернополі, на вул. Замковій, має на повну запрацювати регіональний перинатальний центр. Але цьому можуть завадити проблеми з фінансуванням.

Про це повідомив 27 червня директор департаменту охорони здоров’я обладміністрації Руслан Мостовий під час спільного засідання колегії обладміністрації у “Червоній калині”, що в с. Дружба, на Теребовлянщині.

– Даний проект покращить: доступність допомоги, якість надання медичних послуг, кваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу вагітним, роділлям і породіллям та новонародженим, – перелічує головний медик краю.

Нагадаємо, для реалізації Національного проекту “Нове життя” у нашому місті провели робіт на суму 27728,23 тис. грн із Держбюджету, в тому числі управлінням капітального будівництва обладміністрації в 2012 році провели торги і закупили медичне обладнання, відповідно до технічного завдання, на суму 11997,48 тисяч гривень.

– Однак у 2013 році обласна рада ще не прийняла обласний бюджет, тож немає можливості проводити фінансування об’єкту, – додає пан Мостовий. – Співфінансування – умова реалізації цього проекту.

Наразі визначили термін завершення реконструкції та відкриття регіонального перинатального центру у Тернопільській області на ІІІ квартал 2013 рік. Однак блокування роботи облради може внести корективи у ці наміри.

20хвилинКоментарі закриті.