Як тернопільські екстремали показували своє вміння (фото)

Молодь у Тернополі не тільки вміє розважатись на дискотеках та пити пиво, але й займається спортом, веде здоровий образ життя і проводить вільний час не тільки за комп’ютером.

Підтвердження цих слів я знайшла 29 червня на майданчику поблизу «Подолян», де відбувся так званий, екстрим-фест присвячений Дню Молоді. Яскраво одягнені, з усмішками на лицях,  безстрашні скейтери підстрибували високо в повітря перекручуючи свої скейтборди і виконуючи різні складні елементи. Найкращим голосно аплодували, а тим, кому щось не вийшло підбадьорювали.

Одразу ж біля скейтерів, на спеціальних підвищеннях стрибали на велосипедах-bmx інші учасники дійства. В юних тернополянок дух захоплювало, коли хлопці на метровій висоті стрибали на задньому колесі велосипеда. Травм уникають за допомогою щитків на ногах, перчаток та інших захисних елементів. Тернопільські екстремали вже давно займаються цим видом спорту, тож на показовому виступі майже не падали.

«Енергія вулиць» – так називається місцева воркаут-команда, яка демонструвала глядачам силові вправи з елементами акробатики, і навіть танцю, на турніку. Четверо учасників команди розвивають власну силу і нарощують біцепси на звичайних «дворових тренажерах», самі придумують свій виступ, усі рухи і вправи. Хлопці настільки сподобались публіці, що деякі тернополяни після їхнього виступу й собі вирішили спробувати власні сили на турніку.

Молоді різними способами доводили, що вільний час можна проводити корисно, цікаво і дуже весело. Окрім цього, такі заняття є практично безкоштовними, головне не лінуватись.

В перервах між демонстрацією екстремальних видів спорту, людей розважали реп-виконавці. Читали тексти про рідне місто, його мешканців і молодь, зокрема.

Ольга Мозгова, Тернопільська Липа

Фото автора

 Коментарі закриті.