У тернопільській міліції студентам показали як працюють правоохоронці (фото)

Студентів правничого факультету Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола до себе в гостину запросили працівники Науково-дослідного  експертно-криміналістичного центру  при УМВС України в Тернопільській області.Для юнаків та дівчат, які обрали фах юриста,  експерти-криміналісти провели цікаву та пізнавальну екскурсію. Під час зустрічі  студентам розповіли про завдання та принципи роботи НДЕКЦ, його  роль та місце у правоохоронній системі. Відтак, екскурсантам дали можливість більш детально ознайомитися з роботою дослідницьких лабораторій. Молоді люди з цікавістю слухали вибухотехніків, експертів автотехнічних експертиз, балістичних та медико-біологічних досліджень.

Юні  правники також мали  змогу на мить відчути себе працівниками експертної служби, самостійно повправлятись у  проведенні огляду місця події, зборі слідової інформації тощо. Особливу зацікавленість у молоді викликали підготовлені до огляду колекції фальшивих грошей, вилученої зброї, вибухонебезпечних предметів. З неменшим захопленням студенти спостерігали за чотирилапим помічником правоохоронців – німецькою вівчаркою, яка демонструвала усі свої вміння з пошуку вибухових предметів.

– Судячи з коментарів, студенти приємно вражені і здивовані, бо не уявляли наскільки чітка і налагоджена робота експертів, – розповів  прес-службі МВС заступник  начальника НДЕКЦ при УМВС України в області,  полковник міліції Ігор Дузяк, – Наші працівники дали кілька порад молодому поколінню стосовно освітніх напрямів та предметів, на які потрібно особливо звернути увагу в процесі навчання. Адже чимало студентів виявили бажання продовжити навчання, аби згодом поповнити ряди експертів-криміналістів Тернопілля.

Фото: прес-служба МВС України в Тернопільській областіКоментарі закриті.