Після 45-ти років тернополяни мають можливість здобути нову спеціальність

В умовах постійного розвитку технологій фахові знання та навички працівників швидко застарівають. Для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці новим Законом України «Про зайнятість населення» громадянам, старшим 45 років і які мають страховий стаж не менше 15 років, надано право на здобуття нової професії або підвищення кваліфікації. Відтак в органах Державної служби зайнятості вони зможуть отримати ваучери для оплати підвищення кваліфікації або ж навчання за новим фахом із затвердженого переліку професій (спеціальностей) та напрямів.

Днями у Монастириському районному центрі зайнятості жителю села Яргорів Монастириського району Василю Яцику було вручено перший у районі ваучер для підвищення кваліфікації за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, повідомляє прес-служба Тернопільського регіонального центру зайнятості.

– Про можливість отримання ваучера я дізнався у особистого консультанта в центрі зайнятості, – сказав пан Василь. – Вирішив скористатися цим шансом, адже моїх знань, навиків та досвіду уже замало. Технічний прогрес пішов далеко вперед, з’явились нові сільськогосподарські машини для обробітку грунту та збору урожаю, є новації і в різних приспосібленнях до них. Настав час розвиватися далі.

До речі, на Тернопільщині ваучери отримали вже 15 осіб, з яких 7 навчатимуться за новими професіями та спеціальностями (електрогазозварник, плодоовочівник, «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів», Програмне забезпечення систем», «Міське будівництво та господарство»), 8 – підвищуватимуть кваліфікацію за напрямками «Нові трактори та сільськогосподарські машини зарубіжного виробництва» та «Промислове і цивільне будівництво».

 Коментарі закриті.