Знак, ти п’яний, іди додому!

 з2Продовжуючи тему занедбання дорожніх знаків, на яку Тернопільська липа уже звертала вашу увагу, не можемо не відрекомендувати новоявлену знаменитість, що оселилася 11 червня по вул. Танцорова на території будинку Профспілок.

«Лежачий пішохід», як його уже встигли прозвати тернополяни, досить давно грозився «врізати дуба» й мальовничо хилився із кожним роком усе нижче до газону.

Не зламали його ні шарпаючи вітри, не знесла важким покривом напрочуд сніжна зима, проте постійна неувага до нього автомобілістів таки підкосила нещасного, й він увесь день пролежав на узбіччі і далі ніким не помічений.з1

Тернополянин Андрій знаходить своє пояснення важливого, на його думку, призначення «Лежачого пішохода»:

– Так це ж для п’яних придумали! Повзе собі п’яний мужичок, він ж не бачить знак зверху, а тут опа! –  і внизу є . От він і знає, де перелазити дорогу!

– Тепер він хіба на лопату для згортання снігу годиться, – підмічає інший перехожий і висловлює подив, чому таке непогане знаряддя ще і досі ніхто не поцупив. Проте дивуватися довелося недовго –  наступного ж вечора «зомлілого знака» уже не було на місці – він потрапив у нові, сподіваємось, більш турботливі руки.

Анна Маркевич, Тернопільська Липа

Фото автораКоментарі закриті.