На Дністрі відбудеться сплав під час якого збиратимуть пожертви для незрячих художників

Спільний сплав нечуючих та художників відбудеться 15-16 червня (субота-неділя). Майстерня громадських ініціатив та Черемош-фест започатковує ініціативу Відчути Дністер.
Відчути Дністер – ініціатива, що має на меті налагодження комунікативного містка між середовищем мандрівників – і нечуючих людей (із вадами слуху та мови).
15-16 червня художники-волонтери та нечуючі віч-на-віч конвертуватимуть у кольорове сприйняття барви-емоції, що ними пронизані п’ятдесят кілометрів-покручів дністерського ландшафту.

Знакові, емоційно рельєфні урочища із водоспадами, скельними відслоненнями, оті бабці, що споюють спраглу душу молоком, з проникливим вранішнім туманом і проникливим запитальним поглядом чаплиська, принишклого на вербі кольору майже морської хвилі – ми зможемо все це відчути, частина учасників – ледве чутно.7 малюючих, волонтерів з Косівського інституту мистецтв (КІДПМП ЛНАМ) спробують статися своєрідними ретрансляторами емоцій нечуючих (відповідно, 7) людей.

З іншого боку, «Відчути Дністер» – ініціатива, де за сприяння нечуючих людей можна повернути чуття до ландшафту «звичайним» людям, скинути із них підступну паволоку «звичайності».
Невміння комунікувати – одна із найактуальніших проблем у сучасному суспільстві; навчитися відчувати середовище та взаємодіяти із іншими людьми від тих, що начебто має для цього куди гірші вихідні можливості – у тому закладена певна провокація «пересічної людини», що може заставити задуматися над її (і, можливо, далі Її) позицією.
Збір часників в суботу, 15 червня о 10 ранку в Івано-Франківську, біля автовокзалу. Далі – трансфер до початкової точки сплаву – с. Незвисько, Івано-Франківської області, біля автомобільного мосту.

Місце художнього пленеру та вечірнього дійства – урочище поблизу с. Копачинці, де до першої світової війни був міст – між Золотим потоком на тернопільському боці та Чернелицею на станіславівському. Це повідомили організатори Черемош-фест.
В неділю, 16 червня продовжуємо сплав від с. Копачинці до села Устечко, Тернопільської області (кінцева точка сплаву). Звідси для учасників сплаву буде організовано доїзд до Івано-Франківська.
Запрошуємо долучитись до ініціативи «Відчути Дністер». Вартість двохденного сплаву  – 300 гривень з учасника ( це включаючи трансфер з Франківська і назад, прокат спорядження, організоване повноцінне харчування).
Сплав НЕкомерційний, ВСІ кошти, отримані за дійство, скеровуються на довіз учасників та спорядження, закупівлю їжі, фарби-пензлі. Ваших 300 гривень – можливість для нечуючих людей (і художників-волонтерів) сплавитись безоплатно.Коментарі закриті.