У Тернополі правоохоронці затримали двірників та вилучили техніку

Працівники ПП “Тернопількомуналсервіс” зібрались під міським відділом міліції 8 червня. Вночі під час прибирання міста правоохоронці вилучили дві машини-пилососи та затримали четверо людей. Наразі прибирання у Тернополі призупинили.

– Ми звикли з 6-ої години ранку працювати, не дивлячись, спека надворі чи лютий мороз. А тут в нас забрали техніку, арештували працівників, як розбійників, – розповідає двірник Анатолій Зань. – Ми зібрались, щоб вияснити цю справу. Бо сьогодні забрали їх, завтра заберуть нас.

Машини вилучили сьогодні близько півночі. Людей, яких затримали, тримали 5 годин. Наразі їх відпустили.

– Люди в формі ДАІ, а також люди, які представились міліціонерами-дільничними, забрали машини та повезли їх в невідомому напрямку. Автомобілі тягнули волоком, водіїв витягали і клали обличчям в асфальт. Про це ми одразу повідомили міліцію, – каже заступник директора “Тернопількомунсервіс” Ігор Швець. – Як з”ясувалось, машини завезли на штрафний майданчик без опису , без попередження.

Затримали разом з працівниками і депутата облради Андрія Козака. Жодних пояснень щодо цього поки немає.

– Це не просто безлад роботи міліції, це повне свавілля, – говорить депутат облради Володимир Стаюра. – Наразі секретар міської ради поїхав на місце, де утримують автомобілі. Пояснень ще ніяких не вдалось отримати. Фірма “Тернопількомунсервіс”, а також затримані працівники та депутат готують скаргу в прокуратуру.

Як стало відомо з неофіційних джерел, ПП “Тернопількомунсервіс” не має відповідних дозволів на обслуговування своєю технікою міста. Це виявили під час перевірки сьогодні працівники ДАІ. Водії, яких затримали, не пояснили відсутності документів. А депутата облради затримали за перешкоджання проведенню перевірки та непокору працівникам міліції.

20хвилинКоментарі закриті.