На Тернопільщині свободівці хочуть заборонити російськомовні пісні у автобусах

Депутати фракції “ВО “Свобода” у Підволочиській районній раді отримують численні скарги на роботу перевізників і тому виступили з низкою пропозицій для покращення їхньої роботи.

Свободівці пропонують: заборонити звучання в салонах автобусів російськомовних пісень, відновити таблиці розкладу автобусів на кожній із зупинок у всіх населених пунктах району, забезпечити чистоту в салонах автобусів, розмістити в Інтернеті розклад руху автобусів по автостанції Підволочиськ у вигляді табло, проводити навчання водіїв та інших працівників з культури поведінки та ввічливого ставлення до пасажирів, створити комісію з числа депутатів Підволочиської районної ради для перевірки роботи перевізників.

“Саме культура роботи транспортної галузі нерідко формує уяву туристів і гостей України про нашу державу. Про які враження можна говорити, якщо в салоні брудно, шторки та чохли – брудні, водій палить і розмовляє по телефону, а з динаміків лунає так званий “шансон” російською. Культура спілкування водіїв теж далека від норм поведінки в громадських місцях. Тому ми виступаємо за впровадження спеціального навчання водіїв, які працюють на ринку надання послуг з перевезення пасажирів, оскільки сьогодні на маршрутах є водії, що мають лише формальне право керування відповідним транспортним засобом (посвідчення водія).

З метою забезпечення належного рівня безпеки та якости послуг з автоперевезень потрібно також розробити порядок підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів для надання послуг із перевезення пасажирів. Тим, хто дотримується виконання належних умов перевезень, потрібно надавати зелене світло при отриманні маршрутів та ліцензій для роботи”, – зазначила депутат Підволочиської районної ради від “ВО “Свобода” Ольга Качмарик-Комарніцька.Коментарі закриті.