Дев’ять спортсменів з Тернопілля претендують на участь в Олімпіаді

Міністерство молоді та спорту України затвердило склад спортсменів-кандидатів на участь у XXII зимових Олімпійських іграх 2014 року у місті Сочі (Росія). Претендентами є 83 спортсмени з одинадцяти видів спорту.

Українські спортсмени-кандидати поділені на три групи: елітна група, провідна група та перспективна група. До елітної групи національної збірної включено 8 біатлоністів та 1 фристайліст. Це спортсмени, які претендують на те, щоб посісти з 1 по 6 місце: Олександр Біланенко, Андрій Дериземля, Сергій Сєднєв, Сергій Семенов, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко, а також Олександр Абраменко. До провідної групи увійшла Валентина Шевченко (лижні гонки). Їй прогнозують 6-12 місце. Решта кандидатів належать до перспективної групи. Це спортсмени, які можуть завоювати з 10 по 40 місце.

До списку потенційних учасників на участь у зимових Олімпійських іграх увійшло 9 представників Тернопільської області. Так, до елітної групи зараховано біатлоністку Олену Підгрушну, якій прогнозують призові місця в індивідуальних гонках та естафеті. Ще двоє біатлоністів – Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина – у перспективній групі.

До перспективної групи з лижного двоборства включено і троє кременчан – Руслан Баланда, Віктор Пасічник та Валерій Морозов. Також двоє представників кременецької школи – Андрій Климчук та Степан Пасічник – змагатимуться на Олімпійських іграх у стрибках на лижах з трампліну.

У сноубордингу на Олімпіаді виступатиме вихованка тернопільської ДЮСШ «Екстрім» Оксана Дмитрів, повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту ТОДА.Коментарі закриті.