У Тернополі судитимуть міліціонера, який допустив втечу з-під варти підсудного

Прокуратурою м. Тернополя завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника ІТТ одного з райвідділів внутрішніх справ області, який через неналежне виконання своїх службових обов’язків допустив втечу з-під варти раніше неодноразово судимого підсудного.

Нагадаємо, що 16 квітня 2013 року на підставі ухвали районного суду підсудний за ст. 185 ч.3 КК України під конвоєм у складі З працівників одного з райвідділів міліції супроводжувався для проведення обстеження в лікувальний заклад міста. Проте, через допущену службову недбалість з боку начальника ІТТ райвідділу міліції, на одній із вулиць міста Тернополя підсудний вчинив втечу з-під варти та зник у невідомому напрямку. За вказаним фактом прокуратурою міста Тернополя розпочато кримінальне провадження.

Досудовим розслідуванням встановлено, що причиною втечі підсудного з-під варти стало неналежне виконання правоохоронцем своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, порушення ряду вимог відомчих нормативно-правових актів (неповний склад конвою, відхилення від маршруту конвоювання, надання підсудному можливості вільно пересуватись без наручників по території закладу громадського харчування та вступати у контакт з посторонніми особами, незабезпечення постійного нагляду за підсудним тощо).

У ході досудового розслідування встановлено місцезнаходження і затримано підсудного, який надав показання у кримінальному провадженні.

За наслідками розслідування прокуратура м. Тернополя звернулася до суду з обвинувальним актом стосовно вказаного правоохоронця у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість), та угодою про визнання винуватості, повідомили у Прес-службі прокуратури Тернопільської області.Коментарі закриті.