Тернополянки гратимуть у збірній України

У боротьбі за вихід на чемпіонат світу з волейболу, національній збірній України допомагатимуть дві землячки. Чинні волейболістки тернопільської “Галичанки” отримали виклик у команду від нового головного тренера збірної – Гарія Єгізарова.

До першого етапу відбору на чемпіонат світу у складі збірної України готуються вісімнадцять волейболісток.

Для тернополянок Галини Щур та Вікторії Дельрос виклик до збірної – не новина. Раніше ці спорсменки вже захищали кольори національної команди. Нагадаємо, що Галина Щур є капітаном тернопільської “Галичанки”, яка виступає у Суперлізі. Вона діє на позиції центрального блокуючого. А Вікторія Дельрос – ліберо. До речі, минулого року Вікторію обрали найкращим ліберо України.

Крім тернополянок до складу збірної України викликали кількох досвідчених волейболісток з-за кордону, а також з команд “Хімік” (Южне) та “Континіум-Волинь-Університет” (Луцьк). Додамо, що у складі збірної виступатиме і екс-волейболістка тернопільської “Галичанки”, а нині одна з лідерів чемпіона України “Хіміка” – Надія Кодола.

За вихід до наступного раунду світового відбору збірна України з волейболу посперечається з командами Угорщини, Албанії та Молдови.

20хвилинКоментарі закриті.