У міській раді знайшли винних у тому, що тернопільські дороги не поремонтовані

Дорожні підприємства відмовляються працювати у Тернополі. Про це повідомив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський. На сьогодні послуги з ремонту доріг надають лише три суб’єкти.

– Інші просто відмовляються працювати, – сказав пан Стемковський. – Багато бажаючих немає. Так, як ми платимо, ті що є, працювати не хочуть. Для нормальної роботи у них повинні бути оборотні кошти, які потрібно вкладати в матеріали, пальне, ремонт техніки, запчастини, заробітну плату, сплачувати податки, тощо. А виходить зовсім по-іншому. Підприємство виконує весь обсяг робіт, а ми не можемо за це заплатити. Відтерміновуємо виплати як мінімум на місяць-другий.

Причиною цього є великі затримки перерахунку грошей з казначейських рахунків. За словами Владислава Стемковського, гроші є на рахунку у міської ради. І відповідні документи вони вчасно відправляють. Тільки от з казначейства кошти надходять невчасно з величезними затримками. Це утруднює роботу муніципалітету з будь-якими підрядниками, не тільки дорожніми, повідомляє “За Збручем”Коментарі закриті.