Тернопільським депутатам закон не писаний? (відео)

Сьогодні на сесію тернопільської міської ради депутати запросили начальника міськвідділу УМВСУ та прокурора міста, щоб вони пояснили свою позицію щодо травневих подій. Але вони не з’явились.

“Погляд” повідомляє, що з цього приводу цього прокурор Тернополя Віталій Сідоров дав коментар:

Законодавство України визначає, що прокурор інформує органи місцевого самоврядування про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку. Законом України «Про прокуратуру» визначено, що таке інформування здійснюється двічі на рік.

У лютому 2013 року відповідна довідка була направлена на ім’я міського голови м.Тернополя, в якій детально проінформовано про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку за 2012 рік.

В той же час, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що рішення про заслуховування такої інформації повинне прийматися на сесії міської ради, чого не було зроблено, а отже, порушена процедура щодо виконання вказаної норми українського законодавства.

Прокуратурою міста Тернополя інформація про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку підготовлена та може бути подана в розумні строки з дати прийняття рішення міської ради про заслуховування такої інформації. Як цього і вимагає норма закону.

 Коментарі закриті.