Кайда і Підгрушна “розсекретили” місце свого весілля

Олексій Кайда, 42-річний нардеп від «Свободи», 26 травня поведе під вінець 26-річну чемпіонку світу з біатлону Олену Підгрушну. Для Кайди це буде вже другий шлюб. Пара розповіла «Вістям», що для урочистостей замовлено звичайний ресторан, а в подарунок хочуть отримати кавоварку.

Наречені познайомились, коли О.Кайда в якості голови Федерації біатлону Тернопільської області нагороджував Олену за «срібло» на чемпіонаті світу в 2011 році. «Нас шарахнула любов з першого погляду», — сміється Підгрушна.

Урочисту подію відсвяткують у тернопільському ресторані «Братіслава», а для першого танцю обрали ліричну пісню Пономарьова «Я ніколи нікому тебе не віддам». Молоді говорять, що без народних звичаїв на весіллі не обійдеться — друзі нареченого вже готують викуп нареченої. Плаття біатлоністка пошила в одному з місцевих салонів, підгледівши фасов в інтернеті. «В процесі пошиття я сильно схудла, і довелось часто ходити на примірки. Врешті я «підсадила» дівчат у салоні на біатлон», — говорить спортсменка.

Олена не готувала список подарунків, але попросила гостей допомогти з технікою для нового дому: пральною машиною, мікрохвильовою, кавоваркою. Жити молодята планують у Тернопільській області в селі в селе Підгородньому, де пара добудовує будинок за канадською системою – не з цегли, а на основі дерев’яного каркасу. «У результаті все закінчили за 20 днів», — ділиться чемпіонка.

Вона говорить, что допомагати чоловіку у його політичній кар’єрі не збирається. «Я далека від політики, мітингів. Не моє це». митингов», — говорить Підгрушна.

 Коментарі закриті.