Тернополян запрошують підтримати ідею створення соціального підприємства для прокату байдарок

Колишній мешканець Тернополя Павло Микитюк (член тур клубу «Манівці») та Тарас Білошицький, (керівник турклубу ) “Манівці”, беруть участь у конкурсі ідей «ІдеяХ від Nescafe». Любителі активних видів відпочинку, зокрема – водного спорту, мріють створити соціальне підприємство для прокату байдарок. Хоча у туристичному клубі представлено всі види туризму, доміннатний є водним, тому його і розвивають учасники та керівники клубу.

Ідея прокату байдарок вже ввійшла до півфіналу конкурсу, тому зараз Павло та Тарас потребують підтримки від тернополян, адже згодом скористатися послугами підприємства зможуть усі бажаючі.

– Це вже не перша спроба виграти грант. В 2011 році ми виграли конкурс «Дрімз кам тру» і отримали 50000 грн, які потратили на вісім каяків та створення безкоштовного каяк-парку для всіх. Як він діє – можна побачити на відео для Нескафе 2011 року, – розповідає Павло Микитюк. – А минулого року був виграний грант Президента України на проведення дитячих таборів на р. Дністер для дітей з малозабезпечених сімей. Ми прагнемо популяризувати водний туризм, в першу чергу – для дітей. Наш турклуб ніким не спонсорується, самі на себе заробляємо. Якщо вдасться втілити цей проект, то не лише виникне можливість брати байдарки напрокат, а й у с. Березино діти і молодь отримають можливість безкоштовно тренуватися та відпочивати, а згодом маємо надію на базі прокату відкрити школу водного туризму, – зауважує ініціатор проекту.

Згідно з ідеєю Павла Микитюка та Тараса Білошицького, прокат працюватиме як соціальне підприємство. Оскільки байдарки орендуватимуть перш за все на вихідні, у будні прокатне спорядження буде використовуватись для організації безкоштовного дозвілля для місцевих дітей та молоді, дітей з сиротинців та малозабезпечених родин (такий досвід у них вже є – у 2012 на кошти гранту Президента для обдарованої молоді організував відпочинок для 116 дітей з соціально незахищених сімей). Створення підприємства дасть цій ініціативі фінансову незалежність.

Прочитати про ідею більше та проголосувати за неї можна тут. Після того, як ідея потрапила у півфінал, першого травня голосування почалось заново. І тепер, щоб стати фіналістами, потрібно до 19 травня набрати достатню кількість голосів, щоб увійти в трійку лідерів категорії, розповідає like.te.ua.Коментарі закриті.