Вантажівка провалилась у яму в центрі Тернополя

Вантажівка, наповнена щебенем та піском, провалилась двома колесами у величезну яму, яка знаходиться біля будинку за адресою Січових Стрільців, 5.

Комунальники витягували Камаз з ями чотири години. Мешканець сусіднього будинку Іван Савченко каже, що яму розкапали ще взимку. Він, як голова ОСББ, не раз звертався у “Тернопільводоканал”, щоб цю яму закопали. Але зворотної реакції не було.

– У нас під домом прорвало трубу, ще три місяці тому, – розповідає пан Савченко. – Працівники водоканалу відкопали трубу і полагодили, але яму ніхто не закопав. І з того часу до нашого двору не можливо було під’їхати. Тут розташований під’їзд до магазинів, що знаходяться на вул. Руській. Хлопці товар просто в руках носять.

Чоловік скаржиться, що всюди болото і навіть сміття неможливо нормально вивезти.

– Нам зовсім ніхто не допомогає. Нарешті сьогодні приїхали робочі, щоб засипати цю яму, – розповідає тернополянин. – Мабуть, водій тут перший раз їхав і не знав, де тут провалля. Він в’їхав в яму і два колеса пішли під землю.

Працівникам водоканалу довелось висипати лопатими весь щебінь і пісок з вантажівки на землю, щоб витягти машину. На місце аварії працювало приблизно сім чоловік, а також підігнали екскаватор. Коли машину вже витягли, то почали засипати саму яму, повідомляє 20 хвилин.Коментування вимкнено до запису “Вантажівка провалилась у яму в центрі Тернополя”

  1. Лена коментує:

    Нарешті, хоч хтось звернув на це увагу. Яма там вже давно, три останні місяці вона просто збільшилась. Ще восени під час дощу, коли її не було видно через калюжу, я, розвертаючись, також потрапила у неї цілим колесом, а поскільки була не КАМАЗом, а низьким Ніссаном, у якого, як відомо, пластикові навісні бампери – взагалі була “на пузі”. Був вечір, і я взагалі не знала, куди дзвонити… Витягнув мене таксист – зжалився, але при цьому я позбулась бамперів. Якби не пізній вечір і мій страх залишити машину у такому стані, а ще моя хоч мінімальна обізнаність із законом – цього б не сталось. Треба було залишатись на місці, викликати пресу, фотографів, виставляти в Інтернет, звертатись до суду… А якби так поступали всі – влада не могла б грати вар”ята і звітувати про “98 відсотків полагоджених доріг України”.