Сергій Надал взяв відпустку лише на два робочі дні – 7 та 8 травня. Але 9 травня на сесії його теж не буде на робочому місці

Сьогодні ми намагались дізнатись де знаходиться мер Тернополя Сергій Надал. Оскільки у інтернеті поширили інформацію, що очільник міста відбув у відпустку, а документи, зокрема розпорядження про скликання позачергової сесії міської ради, підписане в.о.міського голови – секретарем ради І.В.Турським, ми припустили, що мера таки немає у місті.

Цю інформацію ми вирішили перевірити. Завдання виявилось не з легких.

Спочатку зателефонували на мобільний до Катерини Калуш, прес-секретаря міської ради. ЇЇ номер цілком офіційно розміщений на сайті міської ради (067) 599-25-19. Але, виявилось – невчасно, бо саме була обідня перерва. Пані Катерина сказала, що зателефонує сама через деякий час. Не дочекавшись обіцяного дзвінка ні о 14.00, ні о 14.20, знову телефонуємо їй на мобільний. На цей раз, як і наступні три рази, вона трубку не бере.

Дзвінок на міський телефон (0352) 52-01-31 теж успіху не приніс. Молодий чоловік, який узяв слухавку, не представився, але відповідати на наші питання не поспішав. Попросив зачекати і після недовгої перерви попросив подзвонити пізніше. Як зясувалось під час наступного дзвінка, ми розмовляли із адміністратором сайту. За його словами, інформацію про те, чи насправді мер у відпустці, він не може ні спростувати, ні підтвердити. І зв`язок перервався.

Нарешті, прес-секретар передзвонила сама. Вона підтвердила, що мер, у звязку із великою кількістю вихідних, вирішив взяти короткотривалу відпустку на два дні 7 та 8 травня. Тому, розпорядження про сесію і підписував І.В.Турський. А сесію скликають 9 травня, у державний вихідний тому, що треба повторно прийняти рішення про заборону розміщення символіки неіснуючих та невизнаних держав, оскільки попереднє аналогічне призупинене за рішенням суду. На сесії Сергія Надала не буде. Відповідно, головувати на сесії буде І.В.Турський.

Тернопільська Липа

 Коментарі закриті.