Знаки уваги тернопільським дорожнім знакам або здамо в оренду декорації для «Сайлент Хілу» (фото)

У народі говорять: «Язик і до Києва доведе». «Правда», – погоджуються тернополяни. Адже на тернопільські дорожні знаки уже давно годі й сподіватися.

А що тут незрозумілого? 3) Стрий; 2) Львів; 1) Їдь – там розберешся. – по-практичному розшифровує дороговказ на перехресті біля Надставної церкви студент Віталій.

Зі знаками пощастило хіба що вулиці Руській – усі з оглянутих виявилися принаймні читабельними, проте варто лише на кілька кроків спуститися на Танцорова, Острозького чи Живова – й тут уже не обійтися без навиків дешифровщика.

Та то просто зашифрована інформація, – сміється тернополянка Маша на наше прохання «прочитати» один зі знаків.

Зате тротуар з підігрівом маємо, – приєднується студент Павло.

Деякі з тернопільських знаків можуть занурити у спогади про радянські часи, інші – викликати жалісливу посмішку, проте значно гірше, коли їхній занедбаний стан призводить до плутанини на дорогах та навіть провокує дорожньо-транспортні пригоди.

 

Це просто витвір мистецтва! Можна на нього дивитися годинами…І ще не кожен зрозуміє, що автор хотів сказати…У цьому “творі” кожен побачить щось своє далеке і не розгадане! – замиловався одним із тернопільських «шедеврів» львів’янин Олексій.

Спостережливі Тернополяни говорять, що за такі речі їм соромно перед гостями міста. Інщі ж не помічали знаків, доки ми не звернули на це їхню увагу:

Думала, що таких знаків у Тернополі уже немає і вони давно були змінені, – дивується пані Надія.

Що іще можна побачити, виявляючи знаки уваги тернопільським дорожнім знакам?

Схематичний пішоходик, що набрав кількадесят зайвих кіло.

Сором’язливі дорожні знаки, що ховаються у кущиках.

 

А цьому уже і зовсім не сила стояти. Так і готується вперіщити довірливому пішоходу по плечах.

 

Ну зате видно, як проїхати до «Інфотехцентру».

Головна дорога в нікуди.

 

«Я хмарка, хмарка, хмарка…»

 

Ці знаки не бажають ділитися інформацією.

 

Зажурені побратими.

 

 

Це чудо підійшло б для зйомок нової частини Сайлент Хілу, – кепкує тернопільська молодь. Проте не слід забувати, що занедбані дорожні знаки не просто псують естетику нашого міста – вони, підсилені безвідповідальність водіїв та аварійним станом доріг, можуть призвести до вкрай небезпечних наслідків.

 

Анна Маркевич, Тернопільська Липа

 Коментування вимкнено до запису “Знаки уваги тернопільським дорожнім знакам або здамо в оренду декорації для «Сайлент Хілу» (фото)”

  1. Марія коментує:

    Дуже вдало відзначено!
    В мене є фото дуже песимістичних знаків – дві “цеглини” одразу – на одній дорозі, біля “Новуса”)