9 травня комуністи будуть відзначати з червоними прапорами, а депутати-свободівці прийматимуть громадян

9 травня може виявитись вельми “насиченим” подіями. У цей день у Старому парку Тернополя вшановувати  пам’ять загиблих з червоними прапорами прийдуть представники комуністичної партії. А народні депутати-“свободівці” проводитимуть тут же прийом громадян.

У четвер, 9 травня 2013 року, з 9.00 на території Старого Парку, що у м. Тернополі народні депутати України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Кайда, Олег Сиротюк та Михайло Головко проводитимуть особистий прийом громадян. Вони уже подали заявку у міську раду.

В свою чергу, представники компартії планують пройти 9 травня колоною з копією прапора перемоги до вічного вогню  і зробити цей день червоним – від прапорів та квітів.

Перший секретар Тернопільського обкому компартії Василь Паразінський наголосив, що  прапор Компартії України зареєстрований в Міністерстві юстиції. А тому використовувати його  – не заборонено.

Тризубівці вважають, що прийти 9 травня з червоним прапором – означає плюнути в душу кожному українцеві і нагадують про заборону на використання радянської та нациської символіки у Тернополі.

 Коментарі закриті.