Обласний етап фестивалю «Олімпійське лелеченя» виграла тернопільська школа №3

30 квітня відбувся фінал обласного етапу спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». У спортивному залі Тернопільської спеціалізованої школи №3 зустрілися переможці зональних змагань: команди Чортківського, Збаразького, Зборівського, Борщівського районів та міста Тернополя.

До складу команд було включено 12 учасників 1999-2001 років народження. Програма змагань складалася із трьох етапів: презентація команди (назва, емблема, девіз), комбінована естафета та вікторина.

На першому етапі діти порадували глядачів яскравими та оригінальними презентаціями. Прозвучали вірші та пісні про спорт, глядачі отримали задоволення від запальних танців та акробатичних композицій.

На другому етапі учасники змагались у різноманітних естафетах.

На третьому етапі діти мали можливість продемонструвати свої знання з історії олімпійського спорту та сучасного олімпійського руху.

Протягом змагань був присутній справжній олімпійський дух, адже діти не лише проявляли свої спортивні здібності, а й підтримували своїх товаришів по команді і щиро вболівали один за одного.

Перше місце у змаганнях виборола команда «Олімпійська зміна» Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов (тренер – Бенцал Любомир Васильович).

Друге місце посіла команда «УРА» (унікальні, радісні, активні) Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича (тренери Іван Плекан та Наталя Великоборець).

Третє місце зайняла команда «Прометей» Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Романа Андріяшика (тренери Лариса Нестеряк та Василь Прийдун).

Четверте та п’яте місце зайняли відповідно команда «Олімпіоніки» Зборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та «Крилаті олімпійці» Збаразької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Школярі були раді прийняти привітання та подарунки від Заслуженого Майстра спорту України, чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної та Майстра спорту міжнародного класу України з біатлону, чемпіонки світу з біатлону Світлани Крикончук.

Всі команди отримали подарунки від Національного Олімпійського комітету України. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями, а також призами: м’ячами, книжками «Олімпійське сузір’я України», плакатами та фото з автографом Олени Підгрушної.

Привітали майбутніх олімпійців начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Васильович Підгайний та перший заступник голови обласного відділення НОК України Віталій Михайлович Ігнатенко.

Команда-переможець візьме участь у Всеукраїнському етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», який влітку традиційно проходить в Криму, у дитячому центрі «Артек».

 

 Коментарі закриті.