Благодійний проект Віталія Ломаковича «Допомогти ближньому» побував на Лановеччині

«Насамперед допомагатиму тим, хто сам собі допомогти не може», – таку ціль поставив перед собою Віталій Ломакович перед стартом благодійного проекту «Допомогти ближньому». Меценат залишається вірним йому і тепер.

Нагадаємо благодійний проект «Допомогти ближньому» ініційований нашим земляком, громадсько-політичним діячем, меценатом та активістом партії «УДАР» Віталієм Ломаковичем ще у червні 2012 року. Проект має на меті здійснення конкретної адресної допомоги людям з особливими потребами, а також поетапне забезпечення районних та міських лікарень, сільських фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів) та амбулаторій необхідним обладнанням.

Майже за річну діяльність благодійний проект охопив більше 100 сіл та міст Тернопільщини. Допомогу вже отримали більше 70 неповносправних людей. Кременецька, Лановецька, Підволочиська, Збаразька, Шумська районні та Вишнівецька, Скалатська і Почаївська міські лікарні отримали багатофункціональні ліжка французького виробництва, інвалідні візки, памперси-пеленки, а лікарі – новий медичний одяг і крісла для відпочинку. Більше 30 сільських фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій завдяки благодійному проекту тепер мають дитячі ваги та ростоміри, нові холодильники для зберігання препаратів і дефіцитні ліки.

Так і минулого тижня люди з більш ніж десяти сіл Лановецького району, котрі потребували допомоги, переконалися, що Віталій Ломакович тримає слово. Вони отримали довгоочікувані та вкрай необхідні для них речі: електричні багатофункціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни та милиці. Фельдшерсько-акушерські п’яти сіл – медичний одяг.

Не обійшлося і без маленьких «чудес», так в селі Краснолука волонтери благодійного проекту поблизу магазину побачили молодого хлопця Олександра Садляка, що з нелегкої долі прикутий до візка, який на місці, без попереднього запиту до контактних осіб проекту, отримав новий багатофункціональний візок французького виробництва.

«На жаль, таких прецедентів мало, – зазначає Віталій Ломакович, – адже люди з особливими потребами, враховуючи відсутність елементарної інфраструктури та злочинну бездіяльність влади обмежені в можливостях повноцінного життя».

За словами мецената, щоб робити добрі, а для деяких людей вкрай необхідні справи, не обов’язково бути депутатом, тим більше, що далеко не всі теперішні народні обранці після свого обрання переймаються інтересами виборців.

Серед іншого, Віталій Ломакович подякував волонтерам проекту Юрію Солтисяку і Ярославу Ратушку за допомогу у Лановецькому районі й зазначив, що благодійний проект «Допомогти ближньому» – це добровільна акція та вияв доброї волі кожного українця, – до якої може долучитися кожен, повідомляють у прес-службі проекту.

Просто озирніться і зрозумійте, хто потребує вашої допомоги, не будьте байдужими!

Нагадаємо, що Віталій Ломакович на останніх виборах балотувався до Верховної Ради України від партії “УДАР” Віталія Кличка по 164   виборчому окрузі (який включав Лановецький, Збаразький, Шумський райони та частину Кременецького району). Проте, поступився перемогою представнику ВО “Свобода” Михайлові Головку.

 Коментування вимкнено до запису “Благодійний проект Віталія Ломаковича «Допомогти ближньому» побував на Лановеччині”

  1. Юрій коментує:

    Гуманітарку роздає.

    • Андріано коментує:

      Сумно, що є такі як Ви! Які критикують за дійсно добрі справи. Ви тільки уявіть, як важко людям, які обмежені у своїх можливостях рухатися і допомога їм неоціненна, бо місцеві соцабези чи хто там тільки посилають їх подалі!