УДАР погрожує тернопільському журналісту, щоб зберегти свою репутацію?

Тернопільський журналіст Борис Машлянка, продовжує боротьбу за повернення коштів людям, які співпрацювали з партією “УДАР Віталія Кличка” на парламентських виборах 2012 року. Як відомо, він створив в соціальних мережах групу “УДАР-кидалово”  Сьогодні, 27 лютого, журналіст оприлюднив відео, в якому працівниця прес-службі партії (а точніше спеціаліст по роботі в соціальних мережах), давала інструкції, як зберегти позитивний імідж партії.

Журналіст зреагував на лист, який було розіслано як інструкцію у всі штаби обласних організацій партії “УДАР Віталія Кличка» 25 лютого цього року. Це було повідомлення від SMM менеджера Сніжани Гусаревич з київського офісу.

“Цей лист настільки обурив працівників обласних організацій партії «УДАР»,  що соціальна група «УДАР-кидалово» отримала цю «інструкцію на підлість» протягом доби з більшості областей України. Навіть з 5 районів Тернопільщини з нами “інкогніто” поділились інформацією, – зазначив на “Про все” Борис Машлянка.

Подаємо фото листа.

Також журналіст повідомив, що до нього телефонували керівники районних штабів партії Кличка навіть зі Східних областей України і обурювались “як таке може бути після обіцянок ось-ось виплати заборгованості. Люди не хочуть покривати обман своїм іменем”.

Щоб «отримати підтвердження інструкції» Борис Машлянка зателефонував до авторки листа.

Дивіться відео сайту “Про все”.

З розмови стало зрозуміло, що лист пані Сніжани з ідеями провокацій щодо людей, яким не заплатила партія УДАР на останніх виборах, придуманий не з власної ініціативи. Більше того, менеджеру УДАРу також набридла неправда УДАРу. Хоча сама вона теж постить на користь УДАРу в групі “УДАР-кидалово”. Але це ж її робота…

Також журналіст висловив переконання в тому, що активісти з різних областей України узгодять  дату для всеукраїнської акції протесту.

Історія отримала своє продовження. Після  оприлюднення листа та відео до журналіста зателефонували представники партії «УДАР» та погрожували йому кримінальною відповідальністю за розголошення службового номера телефону. Про це Борис Машлянка повідомив у коментарі інтернет-виданню “Погляд”.

Здається, справді історія з оплатою за роботу на виборах себе ніби й вичерпала, але професіонали з прес-служба партії УДАР самі підлили “масла у вогонь”, спровокувавши сьогоднішній інформаційний привід.

Тернопільська ЛипаКоментарі закриті.