У 2013 році податкова Тернопільщини уже видала майже 4 тисячі електронних ключів

Платники податків отримали від податкової служби Тернопільщини понад 14 тисяч сертифікатів ключів для подання звітності та здійснення інших операцій в електронній формі. Тільки від початку цього року до центру сертифікації ключів звернулося 2 211 заявників, які отримали 3 732 сертифікати ключів електронного цифрового підпису. Зокрема, 1 259 фізичних осіб-підприємців, 704 юридичні особи та 248 фізичних осіб.

Про це повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Тернопільській області.

Нагадаємо, така послуга стала доступною підприємцям з травня минулого року, перевага її в тому, що вона абсолютно безкоштовна.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна у відділі реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька 1, ліве крило, 1-ий поверх, кабінет 122., Тел. для довідок 23-53-61. Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 19:30 год., у п’ятницю – з 9:00 по 18:15 год.

З детальною інформацією, а також бланками заяв та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті АЦСК: www.acskidd.gov.ua в розділі «Реєстрація користувачів».Коментарі закриті.