Запрошуємо на Смачну екскурсію Тернополем

indexУпродовж кількох останніх років до загальновідомих принад нашого міста додалися і його кав’ярні, бари, ресторани та ресторанчики. Таким чином і у самих тернополян з’явилося чимало альтернативних варіантів, щоб сходити на каву чи на чай із тістечками, на обід чи вечерю, куди зібрати друзів на вечірку чи на концерт живої музики. В основному, більшість позитивно оцінюють і обслуговування, і різноманіття страв, і певні ексклюзивні речі, які відрізняють один заклад харчування від іншого.

З’ясувати, що ж це за ексклюзиви, чим таким особливим, смачним і неординарним годують у тернопільських кафе та ресторанах, які нюанси дизайну чи місця розташування найбільше до вподоби відвідувачам, які секрети та «родзинки» вигадують власники, щоб їхні заклади мали своє «обличчя», своїх постійних клієнтів та свою ауру, покликана рубрика «Смачна екскурсія Тернополем», що діятиме на «Тернопільській липі». Відтепер ми писатимемо не тільки про новини чи політику, спілкуватимемося не лише з творчими чи одіозними особистостями, відомими в нашому краї, а й з тими, хто творить смачне «обличчя» Тернополя. Таким чином, все найцікавіше про тернопільські кав’ярні, ресторації та бари ексклюзивно розповідатимуть нам їхні власники.

Отже, під гарний романтичний настрій давайте вирушати разом на екскурсію рідним містом з метою відкрити для себе його смачні принади. І чому тільки львів’яни можуть хизуватися своєю «Криївкою», мешканці Відня – кафе «Захер» чи парижани – «Кафе де Флор»? Ми теж знайдемо, чим похвалитися перед гостями міста, куди їх запросити і де самим гарно і смачно провести час. Приєднуєтесь до Смачної екскурсії Тернополем?!

Тернопільська ЛипаКоментарі закриті.