Переляканий тренд. Блог Олекси Пильного

Щоб бути кимось – треба щось робити. (у якості епіграфа)

Писано-переписано, і співано, і казано – і народ у нас працьовитий, і мова солов’їна, і землі родючі…. Ет, набридло слухати, і наче все є, і водночас нічого немає. Всі нам винні – „совєти”, комуністи, демократи, американці, москалі, пробачте – росіяни, жиди, пробачте – євреї, поляки ну і там далі по тексту. Останнім часом список значно подовжився, оскільки додались свої, домашні вороги – регіонали, помаранчеві, бютівці, комуністи (другий раз), депутати, кандидати, тьху, уже горло болить.

Cхід лякають Бандерою і націоналістами, Захід – Сталіним і москалями, всю країну купно – страшать кризою та кінцем світу. Православних – католиками, католиків – патріархом Рідігером, ой пробачте  Кирилом. І кінця краю нема, всі перестрашені, всенька держава, ай вибачте, країна, цокотить зубами і трясе колінами. Панове українці, а може досить, га???

Кота в хаті добрий господар тримає не миші їсти, а для страху отих самих мишей! Чому? А тому що налякана миша сидить під віником і не краде сир. А що кіт старий товстий, і вегетеріанець – т-с-с-с, про то мишам знати не слід!

Натомість – мишки, які кота ніколи не бачили і не чули – живуть мало, і ціле життя хворіють. От прикрість!

Шановні співвітчизники – спробуйте зрозуміти, чого Ви насправді боїтесь, а тоді уже трусіться. Предки, ті самі, що з чубами на голові, ну ті ж самі, що і турка і татарву лякали аж до смерті – то вони казали „Бог не видасть – свиня не з’їсть!”. “ай вороги у них були, не сучасним депутатам рівня – без дискусій на палю садили! І Ви знаєте, страху такого не було, бо українець в ті веселі часи боявся лише Господа Бога і під захистом Його був готовий боротись навіть із дияволом.

А ми ж що? Янукович – Президент – ай-ай-ай! Табачник – міністр освіти – ой-ой-ой! Опозиція – ніяк не домовляться, хто головний опозиціонер – йой, лишенько! Двомовність, майже офіційна – від жаху заціпило!

Дорогі мої земляки, а може пора вклонитись отим всім ворогам – і домашнім і сусіднім?! Ні-ні, не тре метати в мене гнилу картоплю і тухлі яйця. Це не божевілля, а правда!

Та ж вони (вороги) з усіх сил стараються нас розбудити від коматозного сну. Надсаджуються, щоб ми нарешті почали дивитись правді у вічі, і без надії на краще, і без сподівань на доброго дядю почали робити щось самостійно.

З усіх боків нас штовхають – та прокидайтесь же, сплюхи духовні! А ми не реагуємо – збайдужіли та отупіли до ручки, нічого міняти не хочемо. Звикли бо труситись від страху і сподіваємось, що Хтось нам допоможе.

Дорогі співвітчизники, відкрию Вам таємницю. ” кожного „Хтося” своїх справ і проблем більше, ніж достатньо. Білоруський „Хтось” визначився з курсом і укріплює контакти з північним сусідом. Російський „Хтось” вирощує „кишенькову” опозицію і закладає підвалини диктатури. Європейський „Хтось” напружує всі сили, щоб стабілізувати грошову одиницю і розібратися з нелегалами. Американський „Хтось” тиче свою демократію всім зустрічним і поперечним. І Ви справді вірите, що вищеперераховані „Хтосі” погодяться підвісити собі на шию гирю з написом Україна?!

Час зрозуміти в повному обсязі – людину створила праця! Природою та еволюцією запрограмовано – кожен створює себе сам! Час усвідомити – особа, яка опирається обставинам та зовнішньому впливу – перестає боятись майбутнього. Людина створює собі готовність до прийдешніх змін, а не з жахом чекає їх.

І помічників немає, ніхто не допомагає нікому без власної користі. Ні людина людині, ні держава державі не сприятиме без перспективи домінування над тим, хто просить допомоги.

Виникає закономірне питання, а що ж робити в конкретно взятий відрізок часу?

Жодних сподівань, жодних надій на краще. Майбуття для всіх однаково несприятливе, тому що воно невідоме. І чим більше варіантів розвитку особистість передбачить, тим легше вона переживе будь-які негаразди.

А тому дивіться на світ широко розплющеними очима, працюйте та удосконалюйтесь.

Вірте в Господа Бога, а не мурмотіть молитви для „галочки”, напиваючись на кожне релігійне свято. Читайте і думайте, а не витріщайтесь в зомбоящик, себто телевізор, який відбирає в мозку останні думки. Працюйте для себе і своєї родини, а не робіть щось там абияк, може оцінять і похвалять. Визначтесь нарешті, яка мова є рідною – вивчіть її і не засмічуйте суржиком та лайливими словами. Станьте людиною, українцем – і не бідкайтесь на обставини, а змінюйте їх на власну користь!

Дякуйте ворогам, і довіряйте друзям. І пам’ятайте друзі роблять нас добрими, а вороги сильними!!!

Олекса ПильнийКоментарі закриті.