Співробітників прокуратури Тернопільщини привітали із професійним святом

Сьогодні відбулися урочистості у Тернопільській обласній прокуратурі. Напередодні професійного свята міський голова Тернополя Сергій Надал привітав учасників зібрання та вручив кращим подяки та цінні подарунки.

Міський голова зазначив: “Прокуратура – це важливий елемент правової системи України. І тому, в день Вашого професійного свята, ми висловлюємо шану та повагу Вам, як людям, які є стоять на сторожі конституційних прав та свобод громадян.Ваша щоденна праця – це зміцнення державності й законності в країні. ЇЇ результати – це втілення в життя принципів верховенства права, захист Закону в усіх сферах суспільного життя. А найголовніше – збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою. Впевнений, що високий професіоналізм працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть зміцненню правопорядку, надійному захисту громадян, дотриманню прав та свобод українців.

Україна крок за кроком будує правову справедливу державу. Тернопіль крок за кроком відроджує давню славу і будує місто майбутнього. І цей шлях ми проходимо разом. Дякую Вам за співпрацю, дякую за Вашу участь у будівництві справедливого і правового міста майбутнього”.

За повідомленням прес-служби Тернопільскої міської радиКоментарі закриті.