У Тернополі на місці танка будуть продавати і наливати

Замість запланованих об’єктів соціально-культурного призначення на майдані “Перемоги” уже хочуть будувати заклад торгівлі та громадського харчування.

Рішення стосовно можливої забудови прийняли на сесії міськради у п’ятницю, 23 листопада.

Нагадаємо, ще у липні цього року міська рада надала дозвіл комунальному підприємству “Тернопільбудінвестзамовник” на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,60 га під будівництво об’єктів соціально-культурного призначення за адресою майдан “Перемоги”.

А минулої п’ятниці, розглянувши звернення комунального підприємства, депутати внесли зміни у своє липневе рішення, а саме – замість слів “під будівництво об’єктів соціально-культурного призначення” тепер слід читати “під будівництво закладу торгівлі та громадського харчування”.

– При прийнятті рішення міська рада врахувала висновки постійних комісій з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі з питань містобудування, – зазначив доповідач з цього питання Віктор Кібляр.

Втім, кілька депутатів були категорично проти прийняти цього рішення.

– Колись, щоб прийняти рішення про будівництво, зважали в першу чергу на думку депутатів, які закріплені за цим округом, – зазначив депутат міськради Петро Ландик. – Не можна перетворювати площі міста на будівельні осередки. Тому я не тільки проти внесення змін. Я пропоную взагалі відмінити рішення про надання дозволу на будівництво.

Інший депутат Михайло Ратушняк стверджує, що за генпланом міста там зелена пляма. І без плану зонування та деталізації не можна давати дозвіл на реконструкцію та зміну цільового призначення ділянки.

– Будівництво там недоречне. – зазначив Михайло Ратущняк. – Також не розумію, для чого було витрачати 1 мільйон гривень на нову розмітку. Наше місто перетворюється на забудову. Потрібно розрізняти, де це можна робити, а де ні.

20хвилинКоментарі закриті.