Любомир Гузар приїде на ювілей «Обнови»

Він зустрінеться з тернополянами о 15:00 в актовому залі Тернопільського національного економічного університету (І корпус, вул. Львівська, 11).

Темою його спілкування з молоддю буде життєвий шлях Патріарха Йосифа Сліпого. Кожен, хто завітає на цей захід, матиме унікальну можливість долучитися до обговорення актуальних проблеми сьогодення, поставити запитання та висловити власну думку. Блаженніший Любомир ділитиметься своїми спогадами про те, як наш великий земляк жив, боровся, бачив життя Церкви у світі, на яких «каменях» вчив будувати українське суспільство.

«Незважаючи на непростий стан здоров’я, Блаженніший Любомир Гузар намагається бути всюди присутнім, завжди служить Богові та допомагає людям в різних обставинах. Для молоді, яка певною мірою розгублена та розчарована в  сучасному світі, він стане добрим прикладом подолання складних життєвих обставин, а також розповість про ті дороговкази, які Бог промовляє через нього, та орієнтири для майбутнього», – зазначив отець Іван Січкарик.

Ця зустріч відбудеться з нагоди 15-ліття Тернопільського Товариства студентів-католиків «Обнова», адже виникла ця організація за активної участі та сприяння Митрополита Андрея Шептицького та тогочасного ректора Львівської Богословської академії о. д-ра Йосипа Сліпого, – розповіла референт зовнішніх зв’язків федерації товарист «Обнова» Софія Кернична.

«Обнова» активно діє в Тернополі з 1997 року. Ця організація  має на меті забезпечувати духовний, інтелектуальний та фаховий розвиток молоді, її євангелізацію, пропагування української культури та мистецтва, формування української національної еліти. Найближчим часом ми детальніше розповімо вам про діяльність цієї організації.Коментарі закриті.