Художній хист школярки з Тернополя відзначив “Укрінформ”

У Всеукраїнському конкурсі юнацьких творчих робіт «Європа навколо мене», організованого «Укрінформом», призером стала учениця ЗОШ №10 міста Тернополя Наталя Станько.

«Участь і перемога в одній із номінацій конкурсу для мене багато означають. Приємно, що моє есе «До Європи – крізь тепло сердець» сподобалось членам журі. Своїм твором я хотіла показати, що всі ми творимо Європу, від кожного залежить майбуття, неважливо – грек ви чи поляк, італієць чи будь-хто інший! Головне – що у вашому серці! І не так суттєво, що об’єднує людей: чемпіонат з футболу чи благодійний концерт, головне, що вони прагнуть розвитку не лише технічного, а й духовного»,– підкреслила Наталія Станько.

Медіарідер – приз за оригінальний творчий підхід до висвітлення теми конкурсу – Наталі Станько вручила представник організатора конкурсу Олександра Федорчук. Крім того, в актовій залі школи гостя з Києва вручила дівчинці сувеніри за авторське фото «Творімо історію разом», розповів кореспондент агентства Олег Снітовський, повідомляє “Номер Один“.

Варто нагадати, що з 12 червня по 28 вересня ц. р. Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» у рамках проекту «Школа молодого журналіста» провело Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт «Європа навколо мене». Конкурс проводився за підтримки уповноваженого президента України з прав дитини Юрія Павленка. Генеральний спонсор конкурсу – «B2Blogger.com», офіційні партнери: Міжнародний дитячий центр «Артек», український дитячий центр «Молода гвардія», інформаційний партнер – Видавничий дім «Україна Бізнес».Коментарі закриті.