Свободівці хочуть зняти з посади голову райради від “регіонів”

На Тернопільщині в місті Збараж «свободівці», на чолі з новообраним депутатом Верховної Ради  Михайлом Головком, намагались висунути недовіру голові райради Розвадовській Надії Іванівні  за численні порушення, корупцію та фальсифікації під час виборів. Це відбувалось на сесії районної ради.

Під час обговорення порядку денного голова фракції ВО “Свобода”, Юрій Дмитришин,  вніс звернення від 28-и депутатів, які вимагали поставити першочерговим питання про  складання повноважень голови районної ради, так як саме Розвадовська була головним фальсифікатором на виборах. Цитую: «Під її керівництвом незаконно збирали копії паспортів учителів шкіл і подавали без їх згоди на членів ДВК.». Депутати стверджували , що більше не будуть працювати, якщо раду очолюватиме Розвадовська, повідомляє LTDaily.info.

Внісши дане питання в порядок денний, «свободівці» хотіли поставити його на розгляд першим. Та Розвадовська, керуючись «своїм законом України» вперлась «рогом», щоб як можна довше не повертатись до своєї скромної особи і спочатку розглянути основні питання сесії. Та, не зважаючи на думку депутатів і громади Збаражчини Розвадовська відмовилася ставити на голосування питання про складання повноважень.

«Воювати з корупціонеркою»  приїхав  і депутат Тернопільської облради Володимир Бобко, на думку депутата якогоу випадку, якщо Розвадовська заяву таки не напише, то раду чекає розпуск, позаяк депутати не намірені правцювати під керівництвом фальсифікаторки і це є правильно.

Поки на сцені біля трибуни розпалювалась колотнеча, «регіонами», як щурі, тихенько тікали з сесії, залишаючи «тендітну голову» на поталу правосуддя, а Збараж без бюджету.

За фальсифікацію виборів  Розвадовській «світить» кримінальна відповідальність та позбавлення волі до 5 років. Тому чи варті «захмарні крадені-некрадені суми»на посаді голови  судимості та глуму від громади? Як не крути, а всі статки із собою на той світ не забереш, а на цьому пожити вже не дадуть.

Тетяна КолеснікКоментарі закриті.