У Тернополі вшанували пам’ять жертв ДТП

Акцію вшанування постраждалих в ДТП провели у Міжнародний день пам’ яті жертв ДТП, 18 листопада, у Тернополі.

Акцію розпочали водії колони авто, які проїжджали містом із увімкненим ближнім світлом під супроводом Державтоінспекції. Їхній маршрут розпочався від ТЦ «Подоляни». Далі проїхали центральну вулицею міста і зупинились на Театральному майдані. Уже там запалили свічки, вшанувавши пам?’ять жертв ДТП.

– Хочу звернутись до водіїв, щоб дотримувались правил дорожнього руху, пропускали пішоходів, – говорить старший інспектор обласної Державтоінспекції Микола Лецкалюк. ?- Адже це людські життя. Щорічно і так багато людей гине внаслідок ДТП.

Співорганізатором події була ?і Racing Team Ternopil?.

– Для всіх людей цей день є траурний, адже напевно багато хто оплакує рідних, які загинули у ДТП. – говорить представник Racing Team Ternopil Олег Данівський. ? Тому потрібно бути лояльними і до себе, і до оточуючих, дотримуватись правил дорожнього руху, адже від водіїв залежать не тільки їхні життя, а й життя інших людей.

Також, як повідомив Олег Данівський, спільно із ДАІ провли ряд інших акцій у рамках тижня безпеки дорожнього руху. Також команда Racing Team Ternopil разом із працівниками ДАІ здавали кров для постраждалих у ДТП.

Голова молодіжної організації «Драйв» Роман Леськів закликає усіх любителів швидкості не перетворювати автомобільний рух на дорогах міста на перегони. Адже для водіїв організовують офіційні автоперегони, де вони можуть випробовувати свої авто та вміння.

20хвилинКоментарі закриті.