Кайда і Побер запевнили, що покарають всіх, хто був причетний до фальсифікацій

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі новопризначені депутати Верховної ради Олексій Кайда та Ігор Побер розповіли про те, як вони співпрацюватимуть у парламенті, які законопроекти приймуть насамперед, що чекає на обласну раду та що загрожує українській економіці.

Новоспечені депутати вже не раз виступали перед публікою і ділитися планами на майбутнє. Обоє дуже задоволені результатами, які отримали на Тернопільщині їхні політичні сили, незважаючи на значний адміністративний тиск та фальсифікації.

Найперше, що планують зробити, це покарати всіх, хто були причетні до масових фальсифікацій ­– від найнижчих до найвищих чинів. Адже без цього не вдасться нічого змінити в українському суспільстві. «Не бандитам – тюрми, а бандитів – в тюрми», – наголосив Олексій Кайда.

Щодо законів, то опозиціонери планують прийняти закон про імпічмент Президента, відмінити славнозвісний мовний закон та харківські угоди, добитися відставки Азарова, звільнити Юлію Тимошенко та Юрія Луценка і прийняти пакет законів для протидії корупції.

За словами Олексія Петровича, зараз у Верховній Раді поспіхом приймають закони, які будуть потрібні діючій владі, щоб втриматися на своїх посадах. Хоча зараз є багато соціально-економічних проблем, які потребують негайного вирішення, депутати приймають закон про референдум, хочуть прийняти бюджет на наступний рік, хоча завжди вони це робили із запізненням. Все робиться для того, щоб встигнути якнайбільше до приходу нового парламенту. Адже, якщо прийдуть депутати від «Свободи» та «УДАРу», їм не вдасться приймати такі абсурдні закони.

Ігор Побер розповів, що постійно перебував на мітингах під ЦВК.

— В останній день після проголошення результатів лідери наших трьох політичних сил зібралися. Ніяких непорозумінь, що стосуються ВО «Свобода» та «УДАРу» не було. Вони виникли в самій Об’єднаній Опозиції. Думаю, що всі ми доб’ємося для того, щоб діючий президент не добув на своїй посаді до 2015 року.

На думку пана Ігоря, протести під ЦВК були потрібні, щоб показати світові, що зараз відбувається в Україні та привернути увагу до цього.

Олексій Кайда зазначив, що поки немає жодних правових причин оголошувати перевибори обласної ради, адже вона працює. Щодо проблеми з надходженням коштів від Казначейства зауважив, якщо така ситуація триватиме і далі, керівництво говоритиме, що в них на рахунках 10 мільярдів, але нічого не виплачуватиме людям, на Україну чекатиме технічний дефолт.

Депутати пообіцяли, що з таким великим лобі Тернопільщини у Києві наш регіон чекає багато позитивних змін.

Що ж, будемо на це сподіватися.

 

Марія Власенко, Тернопільська липаКоментування вимкнено до запису “Кайда і Побер запевнили, що покарають всіх, хто був причетний до фальсифікацій”