Беркутівці викрали протоколи і печатку з ОВК №197

На ще одній дільниці не обійшлося без спецпідрозділу “Беркут”. Як повідомляє опозиція, у Каневі команда Богдана Губського разом із спецпідрозділом міліції “Беркут” викрала протоколи і печатку з окружної виборчої комісії №197.

Депутат “БЮТ-Батьківщина” Андрій Шевченко повідомив про це з місця подій, повідомляє “Українська Правда“.

“Близько 5-ї ранку в будівлю окружкому увірвалися працівники спецпідрозділу “Беркут”, а голова комісії Максим Онищенко незаконно відкрив сейф, у якому зберігалася документація”, – сказав він.

“На виході з будівлі “Беркут” просто розкидав людей. Вони разом з головою комісії і документами скочили у автобус і поїхали у Київ здавати їх у ЦВК”, – повідомив Шевченко.

За його словами, такі дії абсолютно незаконні.

“По-перше, окружком №197 не завершував свою роботу. Вони не затверджували жодних документів на цьому окрузі і зрозуміло, що комісія не може подавати їх до Києва”, – наголосив народний депутат.

“По-друге, є чітко визначений законом порядок транспортування виборчої документації, який зухвало порушили”, – сказав він.

На думку Шевченка, у Губського, який програв вибори кандидату від “Батьківщини” Леоніду Даценку, здали нерви.

“Він, очевидно, розуміє, що законний підрахунок протоколів і бюлетенів підтвердить перемогу Даценка”, – сказав він.

“На жаль, це свідчить про те, що влада хоча і неодноразово казала, що не втручається у виборчий процес, вона прямо у ньому задіяна, тому що фактично допомогла команді Губського здійснити злочин”, – наголосив народний депутат.

Як відомо, за результатами публічного підрахунку голосів в окрузі №197 кандидат від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Леонід Даценко переміг Богдана Губського з перевагою у понад 4 тисячі голосів.Коментарі закриті.