Іван Пшоняк переміг в конкурсі «Жінка в об’єктиві»

Одразу дві нагороди за світлини жінок отримав тернопільський фотокореспондент. Приз «Глядацьких симпатій» та 1-ше місце в конкурсі «Жінка в об’єктиві», який відбувся в обласному центрі, здобув Іван Пшоняк. Переможець зізнається, що нагороди за світлини представниць прекрасної статі отримує вперше. Найкращі фотографії жінок у нього виходять зненацька.

Іван Пшоняк, фотокореспондент: «Коли вона не бачить, але я роблю не 1 кадр, а 2-3 кадри, і після того вона побачить і каже: «Ой, а давайте я погляну. Як нє, то сфотографуйте, але я вже стану так, як я хочу». Кажу: «Добре. Нема проблем». І коли людина стає, як вона хоче, це може бути керівник, це може бути люба жінка, і коли вона бачить, коли я фотографую її зненацька і коли постановочна фотографія, тоді їй чомусь подобається завжди та, котра зненацька. Каже: «Ой, яка гарна фотографія. Я не сподівалася, що я так вийду. А чому я так не виходжу?»

Більше того, стверджує фотограф, під час позування, модель втрачає притаманні тільки їй риси. Тоді світлина не передає її справжню суть, повідомляє ІНТБ.

Іван Пшоняк не розлучається з фотоапаратом уже 11-ть років. До цього, розповідає чоловік, фотографував у вільний від роботи час.Коментарі закриті.