“Та ті “човни” саморобні”— казали тернополяни на водно-моторному чемпіонаті світу

25, 26 серпня відбувся чемпіонат з водно-моторних видів спорту. Учасники із 17-ти країн, зокрема дев’ять спортсменів з України брали участь у змаганнях.

Тисячі тернополян спостерігали за перебігом чемпіонату. Більшість людей прийшли заздалегідь, аби зайняти місця. Адже беручи до уваги, досвід минулорічних змагань, ті, хто не подбав про власне “оглядове місце”, спостерігали за змаганнями, підстрибючи над головами інших людей. Отож, коли вся набережна, гірки “Єліся” були заповнені людьми, з невеликим запізненням, стартували перегони.

Якість човнів оцінювали й самі глядачі. Так, запримітили, що у іноземних конкурентів човни набагато кращі, вони новіші і виглядають більш потужними.Так, серед численних розмов можна було почути, як представники чоловічої статі різного віку критично оцінюють потіжність човнів українських та російської команд. Самі ж учасники змагань вважають, що, аби здобути перемогу, не треба мати надсучасну техніку, а можна стати переможцем завдяки своїм власним навикам та вмінням.

Олена Лисиця

Тернопільська ЛипаКоментарі закриті.