Аквабайкери захоплювали і шокували тернополян

Показові виступи аквабайкерів з усієї країни дуже потішили місцеве наслення 24 і 25 серпня. Для більшості тернополян це щось нове, адже гідроцикли, на яких каталися спортсмени, нагадують за своєї будовою і принципом їзди водні скутери, але на відміну від них, гідроцикли не мають місця для сидіння і розраховані лиш на одну людину. Також вони значно легші за вагою, оскільки авабайкери повинні виконувати дуже багато вправ, пов’язаних з підйомами і переворотами на воді.

Аквабайк відносно новий вид спорту в Україні, тернополянам його презентували вперше, тому вони з великою цікавістю і навіть острахом спостерігали за перебігом такого екстримального дійства.

— Аквабайком може займатись далеко не кожна людина. Це справді серйозний і нелегкий вид спорту, який об’єднує в собі декілька технічних дисциплін водно-моторного спорту, пов’язаних з гонками на гідроциклах. Основна рушійна сила гідроциклу не винт, а водомет, який значно знижує рівень падінь при виконанні трюків.Та, навіть незважаючи на це, під час виконання особливо складних елементів, травми трапляються дуже часто, — розповідає Олександр, аквабайкер з 5-ти річним стажем.

Українська федерація аквабайку повністю забезпечила чемпіонат заходами безпеки. Змагання проводились із різних дисциплін – перегони та фрістайлу в усіх класах національних змагань.

Нагадаємо, що 24-27 серпня у Тернополі пройшов чемпіонат з водно-моторних видів спорту, у рамках якого відбулися:

Чемпіонат світу із перегонів на човнах класу F500;

Чемпіонат світу із перегонів на човнах класу JT250;

Першість на Кубок Східної Європи у класі RN2000;

перегони за Кубок мера міста Тернополя у класі Т550.

Олена Лисиця

Тернопільська ЛипаКоментарі закриті.